Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.
Dom

Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.

Chiny Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonalności przyczep i chciałbym podziękować za dobre wsparcie i komunikację!

—— Tomislav Blazeka

Twoje rozwiązanie jest dla mnie bardzo przekonujące i oczekujemy na budowę eksperymentalnej i komercyjnej suszarni wraz z Twoim wyposażeniem.

—— Veronica Cardenas

Doświadczenie jakie mieliśmy było naprawdę niezwykłe, a wyposażenie było bardzo dobre.

—— FAO Adam Fisher

Im Online Czat teraz

Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.
Transfer car
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : Henan Perfect
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2003
pc Export : 60% - 70%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Henan Perfte Handling Equipment Co Ltd jest zbiorem badań i rozwoju, projektowania, produkcji firma obsługi urządzeń. Nasza firma ma zmodernizowany zespół zarządzający, zespół technologii i zespół technik produkcji sprzętu elektrycznego obsługi, wózek zasilany bateryjnie transferu, transfer materiału wózek, wózek przeniesienia kadzi, cewki wózka itp. Jako jedna z profesjonalnych firm produkcyjnych, która ma zmodernizowany zespół zarządzający i doskonałą kadrę. Nasze produkty otrzymują certyfikat CE, SGS, ISO oraz inne 8 patentów krajowych, a nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad 40 krajów i regionów.

Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd nabyła i wymusiła w swojej produkcji najlepsze pomysły wyrastające z tego środowiska technologicznego dzięki woli i zainteresowaniu inżynierów i pracowników, specjalizujących się w mechanice, hydraulice, elektronice i pneumatyce .PERFECT przyjmuje zintegrowany system zarządzania zgodnie z normą ISO 9001, która promuje ciągłe doskonalenie procesów i produktów firmy.

Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd jest znanym producentem materiału Transfer Cars, którego produkty można dostosowywać i szeroko stosować na całym świecie. Nasza firma przeszła system zarządzania jakością ISO9001 i uzyskała certyfikat CE, SASO, SGS. Tymczasem otrzymaliśmy również 8 patentów krajowych.

Od 2015 roku Henan perfte handling equipment Co., Ltd koncentruje się na badaniach i rozwoju oraz produkcji różnego rodzaju różnych wózków transferowych, a nasze produkty nie tylko sprzedawane są w całym kraju, ale również eksportowane do USA, Niemiec, Tajlandii, Holandii, Republika Południowej Afryki, Syria, Turcja, Nepal itp.

Nasz brief to "Wierzę w siebie i wierzę w nasze własne produkty", "Wierzę w naszą firmę, wierzę, że moi koledzy i asystenci", "Wierzę w dobry nastrój, także wierzę, że największym na świecie słowem jest zaufanie. "

Osoby, które są zainteresowane naszymi produktami lub chcą uzyskać więcej informacji o nas, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje zapytanie.

Szczegóły kontaktu
Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Mike Wang

Tel: 187 9067 5017

Faks: 86-0373-3020456

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)